O nás

Spoločnosť Remit MS TC s.r.o má už viac ako 10 ročnú skúsenosť na slovenskom trhu. Sídlo našej spoločnosti je v Bratislave a naše služby Vám radi poskytneme v rámci celého západného Slovenska.

Zameriavame sa na búracie práce rôzneho rozsahu – od menších bytových priestorov až po komplexné budovy. Ponúkame tiež čiastkové práce – likvidáciu a odvoz odpadu z Vašej stavby alebo prebúranie interiérov.

Medzi naše špeciality patrí tiež vypratávanie akýchkoľvek priestorov od nepotrebných predmetov, likvidácia starého nábytku a stavebného odpadu. Vypratávame byty, domy, pivnice, garáže, spoločné a nebytové priestory, povaly, pozemky či záhrady. Všetko potrebné znesieme, naložíme a odvezieme. Ku všetkému pristupujeme zodpovedne a preto všetko separujeme a likvidujeme ekologicky.

Po ukončení všetkých druhov našich prác je samozrejmosťou z našej strany dodanie kompletnej odbornej dokumentácie o vykonaných prácach. Dokumentácia obsahuje všetky potrebné dokumenty pre následné administratívne úkony (ako napr. kataster, kolaudácia a pod.).

Radi sa s Vami stretneme a na mieru pripravíme riešenie podľa Vašich potrieb. Naši skúsení pracovníci v spojení s našimi modernými vozidlami rôznych veľkostných kategórií a kvalitným vybavením sa spolu postarajú o to, že akákoľvek objednaná služba bude zrealizovaná podľa Vašich očakávaní.

Našim hlavným cieľom je poskytovať kvalitné služby za dobré ceny pre všetkých našich zákazníkov – či už sú to firmy alebo súkromné osoby tak, aby po skončení prác bola zabezpečená maximálna spokojnosť.

Veľmi si vážime každého nášho zákazníka a najväčším ocenením našej práce je opakované využívanie našich služieb alebo príchod nových zákazníkov na základe odporučenia od známych.

V prípade záujmu o využitie našich služieb alebo akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať emailom, cez kontaktný formulár alebo telefonicky.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

KONTAKTUJTE NÁS